To zaručuje prípade Podrobnosti o Exponát,

Novinár a tiež spisovateľ

Novinár a tiež spisovateľEthan Gutmann v predmetnej knihe Bitúnok diskutuje o aktuálnych možnostiach, ktoré telo môže prísť aj od politických väzňov alebo zadržaných osôb zo zásady, že pri zadržaní odmietol zverejniť ich mená, rovnako ako doma, ohrozuje ich priateľov a rodiny. Ak bezmenný väzeň počas zadržania zomrel, jeho telo nemohol prevziať členov rodiny, ako aj to by sa určite pobyt v zručnosti správy z väzenia. Podľa Gutmann môže telo skladajú, ako napríklad ľudia z duchovnej činnosti Falun Gong, týraných, ktorú čínske program vzhľadom na to, že 1999!.

Asi okolo roku 1992, ponúkol poď, všetci Chung-jin ako vidieť akademik na University of clinical v čínskom meste dalian v Liaoning okrese. Neskôr prišiel byť vedúcim oddelenia anatómie na Klinické university-line Dalian Medical College. Pretože 1999 zastával umiestnenie základné správca plastinačního zariadenia Von Hagens Dalia Plastination Co., že preparovalo mŕtvola v čínskej prímorského mesta dalian, provincia Liaoning nig Neskôr, v roku 2002, tajne začala spoločnosť, ktorá prevzala kontrolu všetkých know-how.

Značky-nové obchodné birthed názov Dalian zdravotnícka Univerzita Plastination Co, a ako názov naznačuje, tento bol súčasťou medical College v čínskom meste Ta-lien v pinyinu Dalian. Keď majiteľ pôvodnej spoločnosti, nemeckého, ako aj grad medicíny, Gunter von Hagens, zistil, že sa mu začať, každý Chung-jin vzal svoju koncepciu, tam bolo rozdelenie medzi nimi. Obrázok GALÉRIA/ Špeciálne výstavy, Moje telo vyrobené rozhodnutia, na účasť v a Klára Procházková s ich deti z Brna. V Zlín sme sa na cestu a pri prechode cez business center I vykazujú oznámenie.

Vyzerá to nádherné,

Vyzerá to nádherné,Tak som sa zaregistroval minimálne sa nájde niečo úplne nové, hovorí Klára Procházková. Šimon a Ema Prochazka vystavovať, pričom spolu s rôznymi inými deti. Sme objavili úplne nové veci, o orgánov. Jeden z najviac sa mi páčilo riešenie na konci, vyjadril Simon po absolvovaní podujatia. Ema najviac ocenila demo tráviaceho systému. Som skutočne rád, ako presne tie obrovské zuby zvykal na potraviny, ako telo nasiaknutá a ako to v nejakom bode, pijavice, zasmial Ema. Deti si na jednotlivých prostrediach, ktoré sú umiestnené po celom nákupnom centre, dozvedel sa o celom ľudskom tele. Som naozaj nechápal, len koľko máme kosti a svaly v tele.

Že bola pre mňa úplne nová informácia, hovorí Ema. Pre Simon to bolo najviac zaujímavý článok o ľudskom mozgu. V OKAMIHU, KEĎ CHIRURG Animátor deti odhalil, ako pracuje srdce, svalovej hmoty alebo pohybového aparátu. Na poslednú terminál, deti čaká simulant ľudské telo, kde by ste mohli pokus o chirurgickom zákroku. Jednoducho poslednú správu o deti mať radosť v najviac. Skúste chirurgický zákrok, je pre nich zážitok, diskutujeme, výstavy, medzi animátorek Jana Sedlakova. Interaktívne výstavy deti vykonané skúseným prehľady, ktoré im príjemný spôsob poslať odborné znalosti. Deti budú určite dosiahnutie odborného lekára vrstvy a nakoniec malý prítomný a diplom s titulom Malý lekára. Výstava je veľmi dobre urobená.

Shel, ktorý sa mladíci boli ponúkané,

Shel, ktorý sa mladíci boli ponúkané,Z nich tie malé zdravotníckych pracovníkov vlastne urobil, hovorí Klára Procházková. Ema, ako aj Simon však concurred, že lekári z nich nebude. Som nemohol robiť. Na Simulant bolo fantastické, ale na zobanie chlap nechcem, hovorí Simon. V prípade, jednotlivci môžu pozrite sa do 21. Júla. Je otvorený každodenné od 10 do 18 hodín Program trvá štyridsať minút a aj led exkurzie začína každú hodinu o hr.

Môžu zúčastniť deti od 4 do 11 rokov, napriek tomu, je potrebné zaregistrovať sa na webovej stránke alebo priamo na stránke, počet návštevníkov je obmedzený. V Holešovice, praha určite začne v druhej päťdesiat percent februára, udalosť, o telo s názvom Informácie O Udalosti. Kontroverzný cesty prípade programy skutočné ľudské telá v rôznych prostrediach. Podobné expozície v českej republike sa objavili v minulosti. Štúdium ľudského tela v rôznych polohách, ale aj komplexnú skúšku z jednotlivých ľudských orgánov.

Ktoré jednotlivci budú určite môcť ísť, pretože. päťdesiat percent februára v pražskom výstavisku. Vystavené samplings špecialistov vytvorené zo skutočných ľudských orgánov. Výstava bude rozložené po celom 12 haly, ktorá bude samostatne zastupovať fungovanie ľudského mikroorganizmov. K dispozícii je tiež zaujímavé sekcie, vystavený marketingu Martin Zvoníček.