Vyhlásenie koordinátori výstava na zapojenie sveta,

Vypreparovaná ľudské telo na vykazujú telo

Výstavy dodáva čínsky profesor poď, všetci Chung-džin z College of clinical v čínskej prímorského mesta dalian, Liaoning okres, Čína V roku 2006 podpísal začala, každý Chung-jin Sui Hongjin zmluva s americkou spoločnosťou Najlepšie Výstavy v hodnote 25 miliónov Amerických dolárov  Zatiaľ čo česká koordinátorov určiť, že celá výstava bola vytvorená v laboratóriách na svete, ktorý vedie anatomists, na výstavu v pražskej Holešovice pravdepodobne vystaviť telo za predpokladu, prísť, každý Chung-ťinem a jeho obchodný Dalien Hoffen Bio-Technika Co.

Vypreparovaná ľudské telo na vykazujú telo

V anatomists sa zdá byť dosť klamlivé. Volali sme agent spoločné podniky Tím pani Lucia Núdze, v ktorom spoločnosť pôsobí na nastavenie reklamných správcu, odhaliť mená tých, ktoré sú uvedené laboratória na svete, ktorý vedie anatomists. Pani Núdzové situácie nás aj po týždni nereagovali na celkom tri zaslané e-mailom vyriešiť do funkcie, a pani Núdzové situácie, aj keď asistent spoločnosti spoločné podniky Tím Epoch Times tvrdili, že je v práci súčasnosť a e-maily, promptne reaguje. Hovorili sme na reportér Ethan Gutmann, že má vlastne daný program celej fázy v knihe Abattoir , ako aj pýtali sa ho na jeho názor o poistnej udalosti z organizátorov, že telo bolo plastinována obsadené z svete to vedie anatomists.

Gutmann cez váš facebook účet, reagoval, že to berie do úvahy, aby sa odpadkov. Telo ako výsledok veľmi pravdepodobné, že vychádzajú z osamelej zdrojov– poďte, všetci Chung-jin ako aj jeho Dalien Hoffen Bio-Technika Co. Významný moment v celej show je otázka Odkiaľ pochádzajú z ľudského tela, ktoré sa na programy koordinátorov podpora stiahol. Hneď prvý problém je, webové prepojenie medzi továrne na spracovanie ľudských orgánov zriadených v Číne v meste ta-lien a regionálneho väzenia systém, ktorý zdôrazňuje viacerých zdrojov. Správa charitatívne spoločnosti WOIPFG záznam, ktorý Sui Hongjin pripúšťa, že niektoré orgány, ktoré slúži na plastinaci, prišiel rovno z Úradu verejnej bezpečnosti a bezpečnosti.

To by podľa správy uviedli,

Povolenie na využitie telá mŕtvych väzňov musel klásť mimoriadny Li Feng, hlavu všeobecnej verejnej bezpečnosti úradu provincia Liaoning, ktoré mal v roku 2001 orgán, cez regionálne väzenského systému, ako účastník Výbor pre politické a právne záležitosti.

To by podľa správy uviedli,

Pomocou tiel mŕtvych väzňov stále v sebe navrhnúť akékoľvek pochybenie, ale aj tak to stále nie je jasné, ktoré boli tieto väzňov, a či sú ponúkané dobrovoľné oznámené súhlas na posmrtné používanie a zobrazovanie ich orgánov, ktoré by mohli byť pre legalizáciu všetky potrebné body. Priamo vo vozidle prichádza, existujú 3 možnosti, ako môžu telá väzňov príde – nápravnom ústave Yaoia, väzenia Nan-kuan-ling alebo Prácu tábor Ta-lien. Riešenia by mohlo opäť sami organizátorov výstavy.

Obavy máme v dôsledku depictive z spoločné podniky Skupiny pani Lucia Núdze, či ona sama videl súbory obsahujúce povolenie na konkrétnych jedincov na nadčasové používania, ako aj zobrazenie ich tiel alebo či môžeme dať kópie týchto dokladov na overenie mená a prítomnosť sponzorov. Máme v úmysle požiadať zahraničných skupín, overiť identifikáciu darcu a nazýva aj ich príbuzní. Na dopyt noviny Dátum Krát o dokumentov pani.

Tiesňové tiež nereagovala. Napriek tomu, je možné, že českí organizátori, majitelia udalosti Premier Exponátov, ako súbory, nikdy nevydané. Trestnej činnosti Ak nepochybne dočolomanského, ktorý bol obchodované preč zostáva zadržaných osôb bez ich súhlasu, je to o obchodovania s ľuďmi, ktoré zakazuje Norimberg kód, Helsinki potvrdenie, Belmont správy, koncepcie Sveta wellness spoločnosti , ako aj na Svete zdravotníckej organizácie a tiež v Istanbule potvrdenie.